1E kerstdag lag er ook zoveel sneeuw mn man heeft me rond gereden, kleine is even mee geweest later naar opa en oma gebracht.
Kerst was wel gezellig hoor 1e kerstdag waren mn zwager en schoonzusje hier met de kleine meid,hebben we gegourmet,was heel lekker.
En de 2e kwamen mn ouders en zusje en oma, ik had witlof met rollade en van die aardappel dingen ,die in de frietpan moeten.
Zondag lekker rustig gehouden, heb 3 dagen gewerkt,normaal heb je er geen erg in als je 5 of 6 dagen achter elkaar werkt ,maar met die feestdagen en het slechte weer was ik gebroken joh,, laat erin vroeg eruit pfff breekt op hoor.
Gisteren naar Simpel -Scrappen geweest http://www.simpel-scrappen.nl/ , wat papier gekocht en clearstamps, en een edge pons van martha steward, meer niet hoor ff rustig nu ,ik ga nu echt sparen voor de beurs( rijswijk) waar we in juni heen gaan
Ik hoop dat iedereen een leuke kerst heb gehad en bij deze wens ik iedereen een CREATIEF ,GEZOND EN GELUKKIG 2010 TOE